Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • top na strone covid
    Aktualne wytyczne i zasady obowiązujące podczas pandemii COVID 19


Ferie 2022. Aktualne wytyczne i zasady obowiązujące podczas pandemii COVID 19

Infografika koronowirus v2c

Już w najbliższy poniedziałek pierwsze regiony Polski rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Pomorskie obiekty i atrakcje turystyczne przygotowały szereg propozycji dla uczniów i ich rodzin, zarówno na czas typowo zimowej aury jak i dni, kiedy temperatury będą bardziej wiosenne. W trosce o komfort wszystkich wypoczywających, jak również mając na uwadze właściwą organizację pracy  przedsiębiorców turystycznych, przypominamy o aktualnych wytycznych i zasadach obowiązujących w związku z trwającą pandemią Covid-19.

Poniższa grafika prezentuje bieżące regulacje w tym zakresie. W przypadku zmian w przepisach, najbardziej aktualne wytyczne znajdą Państwo na stronie: www.gov.pl/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia.

Więcej inspiracji i pomysłów na wypoczynek w regionie pomorskim znajdą Państwo na turystycznym serwisie województwa pomorskiego www.pomorskie.travel. Ferie zimowe to nie tylko białe szaleństwo w wysokich górach. Całoroczne obiekty hotelowe naszego regionu przygotowały tematyczne ofert pobytowe, a ukształtowanie terenu i nadmorska lokalizacja sprawia, że to właśnie tu można rozpocząć przygodę z morsowaniem, szkolić technikę jazdy na nartach zjazdowych
i biegowych czy po prostu spędzić czas z najbliższymi podczas kuligu w Kaszubskich lasach.    

>> Pobierz Infografikę w jakości do wydruku

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna