Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


City Fair 2018- największe spotkanie networkingowe w Wielkiej Brytanii

City Fair 2018

 

Wstępne dane raportu European Cities Benchmarking Report* wskazują, że rok 2017 zakończył się prawie 8 % wzrostem w globalnym wykorzystaniu miejsc noclegowych w miastach w porównaniu do roku 2016. Rosnąca tendencja rynku cieszy i pozwala na optymistyczne spojrzenie w przyszłość turystyki miejskiej ale równocześnie wymaga stałej obecności na konkurencyjnym rynku ofert.
Jednym z najskuteczniejszych narzędzi pozwalających na stałe monitorowanie tendencji rynku i kontakt z tour operatorami jest udział w workshopach i spotkaniach branżowych. Spotkanie City Fair to wyjątkowe wydarzenie B2B organizowane przez stowarzyszenie ETOA** już po raz ósmy.

 

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna jest obecna na spotkaniu już czwarty raz. Tegoroczne warsztat odbył się w dniu 11 czerwca w londyńskim centrum kongresowym i zgromadził ponad 160 wystawców i 100 hosted buyers z całego świata. Lista spotkań dała możliwość prezentacji oferty turystycznej regionu pomorskiego przedstawicielom 23 firm. W trakcie mini prezentacji zachęcamy decydentów pakietujących usługi do bliższego zapoznania z ofertę regionu pomorskiego i do wkomponowania wizyty w regionie do programów wycieczek. Najsilniej reprezentowaną grupą kupujących na City Fair  pozostają kraje Europy Zachodniej oraz destynacje zamorskie: Chiny, Japonia, Australia. Stolik PROT odwiedzili m.in. Miki Travel Limited, KUONI, Railbookers.

 

Mamy nadzieję, że kontynuacja rozpoczętych rozmów odbędzie się w Gdańsku podczas workshopu INcoming Poland Gdańsk&Pomorskie Region.

 

* za Dieter Hardt-Stremayr,  Prezes stowarzyszenia European Cites Marketing

**ETOA– The European Tour Operators Association  stowarzyszenie zrzeszające  1000 międzynarodowych członków głownie operatorów turystycznych i przedstawicieli biznesu z europejskich destynacji.

 

 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna