Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • maklowicz baner
    Makłowicz w regionie pomorskim


Chińscy tour operatorzy odwiedzili Pomorskie

chinscy touroperatorzy odwiedzili pomorskie

W dniach 27-30.10.2018 we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej do odkrycia potencjału turystycznego i szerokiej oferty województwa zaproszono 10 touroperatorów z rynku chińskiego.

Wizyta ta była częścią szeroko zakrojonej wizyty, w czasie której prezentowana była tematyczna oferta kilku polskich regionów. Dlatego też w Pomorskim jako temat wiodący wybrano największe atrakcje Gdańska i Sopotu oraz ofertę spokojnego wypoczynku poza miastem.

Podczas pobytu goście odwiedzili Główne Miasto w Gdańsku, Sopot oraz przeprowadzili szereg spotkań typu site inspection, zapoznając się z ofertą hotelarsko-gastronomiczną.

Przedstawiciele chińskich biur podróży odwiedzili w czasie pobytu Wieżycę, Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, Kościerzynę oraz Chmielno gdzie zaprezentowano historię i tradycję regionu. Tematyka folkloru cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony azjatyckich gości a baza hotelarska i wysoki poziom usług zostały przez nich docenione.

Wizyta realizowana wspólnie z ZO POT z pewnością przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności Pomorskiego na rynku chińskim i w perspektywie czasu pozwoli na zainteresowanie destynacją coraz większej liczby turystów.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna