Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


KAMPANIA „NIE WYJEŻDŻAJ DALEKO, ODKRYJ NASZĄ PÓŁNOC” PROMUJE TURYSTYKĘ W POMORSKIEM

na strone prot


By podziwiać amsterdamskie kamieniczki lub zwiedzić Szwajcarię, nie trzeba przekraczać żadnej granicy. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą Północ” marka Specjal w partnerstwie z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną zapraszają Polaków do odkrywania piękna regionu i skorzystania z bogatej oferty turystycznej.

Kampania skierowana jest do pełnoletnich osób w Polsce poszukających miejsca na wakacje, a także do samych mieszkańców trzech północnych województw, by zachęcić ich do lepszego poznania swoich okolic. Kreacje reklamowe przedstawiają atrakcje regionu i kierują wprost na portale turystyczne: pomorskie.travel, mazury.travel i kujawsko-pomorskie.travel. Znajdują się tam wszystkie niezbędne informacje, jak m.in.: co zwiedzić, jak dojechać, gdzie się zatrzymać, co i gdzie zjeść, z jakich atrakcji skorzystać.

Wszystkim Polakom szukającym jeszcze miejsca na wakacje, a także tym, którzy myślą o wypadzie na weekend chcemy pokazać, że całkiem blisko, w północnej Polsce czeka na nich piękno naszego regionu oraz doskonała infrastruktura i różnorodna oferta – mówi Magdalena Cichocka-Fronc, Senior Brand Manager marki Specjal. – Naszą kampanią chcemy zachęcić turystów z całej Polski do przyjazdu na Północ – dodaje.

W czasach, gdy branża turystyczna przeżywa trudności, kampania organizowana przez markę Specjal ma na celu wsparcie turystyki w regionie.

Dla wielu Polaków tegoroczne wakacje będą szczególne, większość z nas zdecyduje się na spędzenie urlopu w kraju. W przypadku regionu pomorskiego warto eksplorować miejsca i atrakcje, które przyciągają niezwykłą przyrodą, doskonałą infrastrukturą i atrakcyjnymi ofertami. Wspólną akcją z marką Specjal wspieramy pomorską branżę turystyczną, która jest gotowa na przyjazd gości.

Kampania rozpoczęła się w połowie czerwca, a Partnerami akcji są: Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Kujawsko Pomorska Organizacja Turystyczna.

Więcej o akcji na www.specjal.pl

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna