Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • landing slider
    Za nami V jubileuszowa edycja INcoming Poland Gdańsk&Pomorskie region!


Współpraca z branżą japońską

japoniaa

Z roku na rok odczuwalny jest wzrost zainteresowania ze strony touroperatorów azjatyckich ofertą polskich regionów.  Odpowiadając za zapotrzebowanie rynku Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna we współpracy z ZOPOT Tokio zorganizowała wizytę studyjną dla japońskich touroperatorów. Do zapoznania się z ofertą Pomorskiego zaproszono siedmiu przedstawicieli biur podróży z Japonii. Celem wizyt było zapoznanie gości z ogromnym potencjałem turystycznym Pomorskiego. W ramach wizyty goście spędzili w regionie trzy dni, od 16 do 18 października.

W programie pobytu uwzględniono wizyty w Zamku w Malborku, Sopocie , spacer po Głównym Mieście oraz Oliwie w Gdańsku oraz wizytę w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. Touroperatorzy zapoznali się również z ofertą noclegową przeprowadzając site inspection w hotelach o standardzie czterech i pięciu gwiazdek.

Dzięki organizacji wizyty kolejne biura podróży z rynku japońskiego będą miały szansę nawiązać relacje z B2Bz przedstawicielami branży z regionu pomorskiego i w przyszłości włączyć do Pomorskie do swojego katalogu ofert.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna