Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • landing slider
    Za nami V jubileuszowa edycja INcoming Poland Gdańsk&Pomorskie region!


Wizyty studyjne podczas InComing 2017

Bez nazwy 2

Odkrywanie atrakcji regionu poprzez udział w wizycie studyjnej jest nieodłącznym elementem Incoming Poland Gdańsk & Pomorskie Region. W trakcie wizyty zagraniczni goście mają szanse samodzielnie ocenić atrakcyjność odwiedzanych miejsc pod kątem potrzeb swoich klientów i nawiązać relacje biznesowe z turystyczną branżą w Pomorskim.

Podczas tegorocznej edycji INcoming Poland Gdańsk & Pomorskie Region, 18 października 2017, odbyły się cztery wizyty studyjne. Każda z nich prezentowała oddzielną tematykę i skierowana była do touroperatorów o różnorodnych profilach działalności.

Program „Szlakiem zamków gotyckich” oparty był o zagadnienia turystyki kulturalno-historycznej. Podczas study touru goście odwiedzili zamki w Malborku i Gniewie a także zespół zamkowo-katedralny w Kwidzynie. Poznali walory kulturalne, ekspozycje oraz dodatkowe możliwości oferowane przez te obiekty. W wizycie wzięło udział ośmioro przedstawicieli zagranicznych touroperatorów.

Tematyką aktywnego wypoczynku oraz folkloru i turystyki przyrodniczej zainteresowanych było pięcioro touroperatorów ze Szwecji, Finlandii, Włoch i Polski. W planie ukazującym szerokie walory regionu Kaszub nalazły się Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, Kościerzyna oraz Ostrzyce.

Dedykowany study trip przygotowany został dla jedenastu niemieckich i austriackich touroperatorów. W programie odpowiadającym na potrzeby sąsiedniego rynku znalazły się miejsca takie jak Zamek w Malborku, Sopot oraz Gdańsk, z Katedrą w Oliwie i Europejskim Centrum Solidarności.

Toutoperatorów specjalizujących się w wyjazdach typu city break oraz tych, którzy nigdy nie odwiedzili regionu, zaproszono do udziału w miejskiej wizycie studyjnej prezentującej Gdańsk, Sopot  i Gdynię. W ciągu jednego dnia goście zobaczyli różnorodność oferty metropolii, odwiedzając m.in. Europejskie Centrum Solidarności oraz Muzeum Miasta Gdyni.

W wizytach studyjnych wzięło udział 28 biur podróży zarówno z krajów europejskich oraz Izraela.

Spotkania B2B odbywające się w ramach workshopu Incoming Poland Gdańsk & Pomorskie Region są szansą na zebranie kontaktów i zawarcie realnych kontraktów biznesowych a towarzyszące im wizyty studyjne dają realną możliwość zaprezentowania pomorskim przedstawicielom branży turystycznej potencjału swoich ofert i miejsc.

 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna