Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • landing slider
    Za nami V jubileuszowa edycja INcoming Poland Gdańsk&Pomorskie region!


Promocja na rynkach hiszpańskojęzycznych

promocja na rynkach na fb

Dwa dni w Pomorskim spędzili dyrektorzy, właściciele, dyrektorzy produktu turoperatorów z Ameryki Łacińskiej, hiszpańskojęzycznych stanów USA i touroperator hiszpański MapaTours.

Z Ameryki Łacińskiej do Europy osoby o wysokim statusie ekonomicznym podróżują kilkakrotnie, zazwyczaj zaczynając od Madrytu i Lizbony i zwiedzając najpierw topowe europejskie miasta i regiony. Ich podróże po Europie są długie a zainteresowanie ofertą kolejnych destynacji wciąż rośnie.

Ta cześć podroży po Polsce , podczas której goście odwiedzili Malbork i Gdańsk miała na celu zapoznanie ich z proponowanym do sprzedaży programem głownie o charakterze poznawczo-kulturalnym. Celem przygotowanego przez PROT programu wizyty studyjnej było wprowadzenie takich elementów, które sprawią, że goście zapamiętają odwiedzane miejsca i będą chcieli promować je poprzez współpracujące z nimi agencje podróży. W programie pojawiły się zatem Nocne Zwiedzanie Zamku w Malborku, najpiękniejsze zabytki Gdańska oraz Europejskie Centrum Solidarności.

Touroperator hiszpański MapaPlus, jeden z największych na rynku, współpracuje średnio z 100 agencjami podroży na swoim terenie. Obecność MapaTours, które w ramach MapaPlus sprzedaje programy w Hiszpanii zdecydowanie pomoże w promocji Pomorskiego jako atrakcyjnej destynacji turystycznej wśród turystów hiszpańskich.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna