Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • 15lecie PROT
    15lecie PROT


Pomorska prezentacja na targach „Na Styku Kultur” w Łódzi

targi lodz na storne

 

Turyści z regionu łódzkiego od lat stanowią liczny odsetek krajowego ruchu turystycznego w województwie pomorskim. Doskonałe skomunikowanie obu regionów poprzez bursztynową autostradę A1, każdego roku przyczynia się do wzrostu przyjazdów gości z centralnej Polski na Pomorze. Aby dobrze zaprezentować turystyczną ofertę naszego regionu, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna wraz z partnerami wzięła udział w kolejnej edycji organizowanych w Łodzi Targów Turystycznych „Na Styku Kultur”.

Przez trzy dni imprezy, tereny Międzynarodowych Targów Łódzkich odwiedziła liczna grupa odbiorców indywidualnych, którzy właśnie wczesną wiosną planują swoje wakacyjne podróże. W tym roku mogli również szczegółowo poznać atrakcje i ofertę całego województwa Pomorskiego, którą prezentowaliśmy wraz z instytucjami, które zdecydowały się na bezpośredni udział w targach. Stoisko miało otwarty charakter, a liczni goście w sposób bezpośredni poznawali poszczególne atrakcje: pomorskie trasy rowerowe, dziedzictwo kulturowe Kaszub, Kociewia, Pobrzeża Słowińskiego, kulinarne przysmaki z łebskiej plaży czy ofertę aglomeracji trójmiejskiej. Liczne konkursy, warsztaty i degustacje pozwoliły na dłużej „zatrzymać” się na Pomorzu i zachęcić naszych gości do wypoczynku właśnie u nas.

Dziękujemy wszystkim instytucjom i organizacjom, które przygotowały wspólną prezentację, została ona doceniona przez odwiedzających i organizatorów, którzy przyznali naszej ekspozycji wyróżnienie, za najbardziej atrakcyjne stoisko wśród najmłodszych odwiedzających.

 

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna