• Już wkrótce kolejna edycja Incoming Poland


Niemiecka wizyta studyjna

Andrea Jeska – niemiecka dziennikarka współpracująca z takimi wydawnictwami jak Frankfurter Allgemeine Zeitung, Süddeutsche Zeitung, Frankfurter Rundschau czy Freitag, odkrywała w Gdańsku „ducha miasta” podczas wizyty studyjnej trwającej od 22 do 27.09.2017.

Na zlecenie Magazynu Geo Saison, największego lifestylowo-podróżniczego magazynu publikowanego w Niemczech, przygotowywała materiał o ofercie turystycznej, kulturalnej oraz obywatelskiej działalności mieszkaagazynu Geo Saińców. W trakcie wizyty zapoznała się z ofertą noclegową Gdańska, Sopotu i Gdyni, bogactwem atrakcji turystycznych, w tym Muzeum II Wojny Światowej, Europejskiego Centrum Solidarności, Muzeum Historycznego i Muzeum Narodowego w Gdańsku czy Galerią Murali na Zaspie. Obserwowała także społeczne inicjatywy odbywające się w mieście i przeprowadzała wywiady. W ramach podróży odwiedziła również Gdynię i Sopot.

Efektem wizyty będzie opublikowany na łamach magazynu Geo Saison artykuł. Magazyn wydawany jest w nakładzie 72 000 egzemplarzy, a koszt jednej strony w tym czasopiśmie wynosi 18 000 euro.

 

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2017
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna