Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • landing slider
    Za nami V jubileuszowa edycja INcoming Poland Gdańsk&Pomorskie region!


Kontakt

Kontakt

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

Brama Wyżynna
ul. Wały Jagiellonskie 2a
80-887 Gdańsk
fax: +48 58 732 70 49

 

 

Krystyna Hartenberger Pater  

Krystyna Hartenberger-Pater
General Manager / Dyrektor Zarządzający
k.pater@prot.gda.pl

Łukasz Magrian  

Łukasz Magrian
Deputy Director / Z-ca dyrektora biura

tel: (+48) 58 732 70 42
l.magrian@prot.gda.pl

Agnieszka Matuszewska  

Agnieszka Matuszewska (na urlopie macierzyńskim)
Finance & Administration Manager

tel: (+48) 58 732 70 40
a.matuszewska@prot.gda.pl
it@prot.gda.pl

Monika Frankowska  

Monika Frankowska
EU project manager

tel: (+48) 58 732 70 46
m.frankowska@prot.gda.pl

 Izabela Stubińska Izabela Stubińska
Marketing Manager

tel: (+48) 58 732 70 45
i.stubinska@prot.gda.pl

Magdalena Węgrowicz  

Magda Węgrowicz
Business Product Manager

tel: (+48) 58 732 70 48
m.wegrowicz@prot.gda.pl

 

Anna Sierant-Giec
PR & Marketing Manager

tel: (+48) 58 732 70 45
a.sierant@prot.gda.pl

 

Paweł Małecki
Online Media Manager

tel: (+48) 58 732 70 43
p.malecki@prot.gda.pl

 

Pomorskie Centrum Informacji Turystycznej

Wały Jagiellońskie 2a
80-887 Gdańsk
Tel. 58 732 70 41
Kom. 500 877 327

info@pomorskie.travel

http://www.pomorskie.travel

 

Barbara Makurat
Pomorskie Centrum Informacji Turystycznej
b.makurat@prot.gda.pl
Karolina Kromp
Pomorskie Centrum Informacji Turystycznej
k.kromp@prot.gda.pl
Paweł Daszkiewicz
Pomorskie Centrum Informacji Turystycznej
p.daszkiewicz@prot.gda.pl
Karolina Studzińska
Pomorskie Centrum Informacji Turystycznej
k.studzinska@prot.gda.pl
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna