• Już wkrótce kolejna edycja Incoming Poland


Kontakt

Kontakt

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

Brama Wyżynna
ul. Wały Jagiellonskie 2a
80-887 Gdańsk
fax: +48 58 732 70 49

 

krysia  

Krystyna Hartenberger-Pater
General Manager
k.pater@prot.gda.pl

lukasz  

Łukasz Magrian
Deputy Director

tel:(+48) 58 732 70 42
l.magrian@prot.gda.pl

agnieszka  

Agnieszka Matuszewska
Finance & Administration Manager

tel:(+48) 58 732 70 40
a.matuszewska@prot.gda.pl
it@prot.gda.pl

monika  

Monika Frankowska
EU project manager

tel: (+48) 58 732 70 46
m.frankowska@prot.gda.pl

  Anna Sierant-Giec
Marketing Managertel:(+48) 58 732 70 45
a.sierant@prot.gda.pl

Izabela Koch (urlop macierzyński)
Marketing Manager

tel:(+48) 58 732 70 45
i.koch@prot.gda.pl

magda  

Magda Węgrowicz
Business Product Manager

tel:(+48) 58 732 70 48
m.wegrowicz@prot.gda.pl

Paweł Małecki
Media Managertel:(+48) 58 732 70 43
p.malecki@prot.gda.pl

 

Pomorskie Centrum Informacji Turystycznej

Wały Jagiellońskie 2a
80-887 Gdańsk
Tel. 58 732 70 41
Kom. 500 877 327

info@pomorskie.travel

http://www.pomorskie.travel

 

Barbara Makurat
b.makurat@prot.gda.pl
Karolina Kromp
k.kromp@prot.gda.pl
Paweł Daszkiewicz
p.daszkiewicz@prot.gda.pl
Karolina Buchalska
k.buchalska@prot.gda.pl
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2017
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna