Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • landing slider
    Za nami V jubileuszowa edycja INcoming Poland Gdańsk&Pomorskie region!


Jesienna podróż szkoleniowa Sunair Vaknties w Gdańsku

Wizyta Studyjna Sunair

Ostatni weekend listopada 2017  właściciele oraz 23 pracowników holenderskiego tour operatora Sunair Vakanties spędziło w Gdańsku, realizując program swojej corocznej podróży szkoleniowej. Sunair Vakanties należy do najlepszych firm holenderskich specjalizujących się w wyjazdach typu city trip, na co z pewnością wskazuje przyznanie tej firmie nagrody “2016 & 2017 The best in citybreaks”.

Podczas pobytu 25 osobowa grupa holenderskich gości zwiedziła najważniejsze zabytki i muzea Gdańska, odwiedzili  Sopot oraz wystawę stałą Europejskiego Centrum Solidarności. Nie zabrakło również okazji do degustacji  pomorskiej kuchni, zarówno tej w wydaniu tradycyjnym jak i w nowoczesnej odsłonie.

Mimo weekendowego charakteru wyjazdu, spora część pobytu poświęcona została na biznesowe kontakty z branżą hotelową i  bezpośrednie zapoznanie się z ofertą  partnerów biura. Nie wątpimy, że osobista relacja nawiązana z osobami reprezentującymi poszczególne obiekty jak również wizyta w tych obiektach to jedne z ważniejszych działań w zakresie intensyfikacji sprzedaży oferty.

Przypomnijmy: w maju br. holenderskie linie lotnicze KLM zainaugurowały codzienne, bezpośrednie połączenia lotnicze na trasie Amsterdam – Gdańsk. Wraz z pierwszym rejsem na tej trasie firma Sunair Vakanties intensywnie rozwija sprzedaż oferty typu Gdańsk City Trip. Jesienią 2017 do katalogu produktów Sanair Vakanties trafił  pakiet pobytowy zawierający przelot i pobyt w jednym z renomowanych hoteli w Gdańsku.  Zakup możliwy jest na platformie internetowej Sunaiar jak również w sieci biur agencyjnych współpracujących z tour operatorem.

Organizacja podróży oparta była o partnerską współpracę  PROT, Sunair Vakanties,  ZOPOT Amsterdam, POT oraz Miasto Gdańsk.

 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna