Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • landing slider
    Za nami V jubileuszowa edycja INcoming Poland Gdańsk&Pomorskie region!


Gdańsk, Sopot i Gdynia w publicznej telewizji w Izraelu

Gdańsk, Sopot i Gdynia w publicznej telewizji w Izraelu

 

W sierpniu 2017 roku izraelscy dziennikarze odwiedzili Trójmiasto na zaproszenie Instytutu Polskiego oraz PROT. Ekipa telewizyjna filmowała Gdańsk, Sopot i Gdynię na potrzeby programu „Open Skies” wyświetlonego na antenie Channel 2, jednego z kanałów Keshet TV, publicznej telewizji w Izraelu.

Materiał prezentuje największe atrakcje miast, opatrzone ciekawymi komentarzami i ciekawostkami. W programie znalazły się zarówno obiekty o międzynarodowej sławie jak ECS czy molo w Sopocie ale także mniej oczywiste dla izraelskich widzów miejsca z potencjałem jak Galeria Muralu.

Celem wizyty studyjnej dziennikarzy i produkcji programu była promocja współczesnej i nowoczesnej Polski oraz nowych destynacji turystycznych w związku z uruchomieniem połączeń lotniczych między Gdańskiem, Lublinem i Tel Avivem. Partnerem wizyty dziennikarzy był PLL LOT.

Materiał, wyświetlony w listopadzie,  ma zostać trzykrotnie wyemitowany na antenie Channel 2 w czasie największej oglądalności. Dwie powtórki programu mają zostać wyemitowane w dwa miesiące po premierze. Program zostanie również zamieszczony w Internecie, na stronie stacji www.mako.co.ili i dostępny będzie przez rok.

Ekwiwalent medialny jednego odcinka programu „Open Skies” wynosi 16 000 $. Szacowana liczba odbiorców wynosi 100 000.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna