Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • landing slider
    Za nami V jubileuszowa edycja INcoming Poland Gdańsk&Pomorskie region!


Gdańsk dla włoskich żeglarzy

nauticaArtykuł prezentuje atrakcyjność turystyczną Gdańska, Sopotu i Gdyni

Informacje o Gdańsku, Sopocie i Gdyni  jako wyjątkowej destynacji dla pasjonatów marynistyki opublikowane zostały w styczniu 2018 w miesięczniku Nautica. Miesięcznik Nautica to jeden z dwóch najważniejszych czasopism dla miłośników sportów jachtowych we Włoszech. Magazyn ukazuje się w nakładzie 26 000 kopii. Skierowany jest do czytelników o profilu turystyczno – portowo – jachtowych. Swym zasięgiem obejmuje teren całych Włoch.

Artykuł prezentuje atrakcyjność turystyczną Gdańska, Sopotu i Gdyni, popierając tą tezę ich morską tradycją, przygotowanie do potrzeb miłośników żeglarstwa oraz bogactwo oferty spędzania czasu wolnego. Pozytywnie ocenia także przystań jachtową Marina w Gdańsku. W treści pojawiają się opinie i rekomendacje Narodowego Muzeum Morskiego, Muzeum Archeologicznego, sopockich atrakcji w tym uroków ulicy Bohaterów Monte Cassino i plaż oraz gdyńskiego Bulwaru.

Materiał napisany przez pana Giuseppe Barbieri  powstał na podstawie wizyty studyjnej organizowanej przez PROT dwa lata temu, w lipcu 2015. Jest to doskonały przykład na efektywność wizyt studyjnych, których efekty mogą pojawić się w mediach nawet po dłuższym okresie czasu.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna