Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • 15lecie PROT
    15lecie PROT


Equitana 2017- z miłości do koni

essen na fb

Już od 45 lat pasjonaci koni spotykają się raz na dwa lata podczas największych tematycznych targów hippicznych  EQUITANA w Essen (Niemcy).

Tegoroczna edycja 2017 jest już drugą, w której aktywnie uczestniczymy jako wystawcy. Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, że jest to doskonała okazja do zaprezentowania oferty stadnin, ośrodków jeździeckich, szkółek i obiektów turystycznych skierowanych do pasjonatów jazdy konnej. Targi Equitana są okazją do spotkań zarówno z przedstawicielami branży, jak i odbiorcami indywidualnymi. Wśród  przeszło 200 tysięcy odwiedzających (dane z edycji 2015) , na targach spotykają się kontrahenci z całej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem rynku niemieckiego, który stanowi olbrzymi potencjał, w kontekście możliwych wzrostów turystycznych przyjazdów do Polski i regionu pomorskiego.

Elementem uzupełniającym stoisko targowe jest dedykowany katalog w języku niemieckim prezentujący ofertę turystyki konnej w regionie pomorskim i warmińsko-mazurskim.

Partnerem tegorocznego stoiska PROT na targach  Equitana 2017 jest: Zagraniczny Ośrodkiem POT w Berlinie, Miasto Sopot, Hipodrom Sopot, Bufallo Bill Jantar, Pałac Pod Bocianim Gniazdem Runowo, Gillmet, WMROT, Pałac Mortęgi, Pałac i Folwark Galiny

Wystawa trwa od 18 do 26 marca.

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna